motoger

Wał napędowy Subaru Impreza II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Wał napędowy Subaru Impreza II FL
Wał napędowy Subaru Impreza II FL
Wał napędowy Subaru Impreza II FL
Wał napędowy Subaru Impreza II FL
Wał napędowy Subaru Impreza II FL
Wał napędowy Subaru Impreza II FL
Wał napędowy Subaru Impreza II FL
Wał napędowy Subaru Impreza II FL

Sprzedawcy części do Subaru Impreza:

giełda części moto2.pl
auto szrot samochodowy
giełda części śląsk
auto szrot
giełda części poznań
części uzywane samochodowe
giełda części
auto kasacja części używane
części używane poznań
auto części gliwice
części używane opel
auto części słomczyn
giełda części samochodowych
giełda części używanych samochodowych poznań
auto czesci zamienne
zamienne czesci samochodowe
auto części warszawa
moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
części używane amerykańskie
części moto2
giełda części słomczyn
auto części poznań
części szrot samochodowy
moto2
auto części zamienne
auto części
gielda czesci

Cena Wał napędowy Subaru Impreza Cena

Części używane samochodowe na portalu z ofertami do Subaru Impreza pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Wał napędowy. Oferty części w kategorii Napęd. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2025-01-24 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2025-02-08 - numer oferty 31303831. Część używana Wał napędowy do Subaru Impreza II FL jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Oferent ma na magazynie już tylko 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Wał napędowy Subaru Impreza II FL 2.0 2004 kombi. Tanio Wał napędowy Subaru Impreza II FL 2.0 2004 kombi. Samochód ten posiada pojemność silnika 2.0 i wyprodukowany został w roku 2004. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie kombi i producentem tego pojazdu jest Subaru. Ten model Impreza wyprodukowany został w wersjach I, II, II FL, II FL II, III, IV.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem wał napędowy . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Subaru Impreza wersja II FL. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Subaru Impreza. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Gdzieś na forum czytałem że Subaru Impreza w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Subaru Impreza bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Subaru Impreza. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych motoger.pl i kupiłem tam wał napędowy do Impreza. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Byłem w szoku że znalazłem u nich wał napędowy. Już nie szukam wał napędowy wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Zadzwoniłem do motoger.pl i kupiłem wał napędowy do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Subaru Impreza. Rozpocząłem poszukiwania wał napędowy. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Subaru Impreza. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę wał napędowy w Subaru Impreza. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić wał napędowy do Subaru Impreza. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na motoger i tanio kupię wał napędowy. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie motoger i odebrałem części w miejscowości Śrem. Tam mają dużo wał napędowy. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Subaru Impreza na części.  


KONTAKT

tanio Wał napędowy Subaru Impreza II FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Wał napędowy Subaru Impreza II FL
Wał napędowy Subaru Impreza II FL Wał napędowy Subaru Impreza II FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl